Дисконтна програма

Для постійних клієнтів КУЛДІМ діє особлива дисконтна програма, що дає можливість отримувати знижки на будь-які покупки, мати додаткові привілеї у вигляді спеціальних пропозицій на ваші улюблені товари, брати участь в акціях та одержувати подарунки до свят і днів народження. Однак Вам не доведеться ні вирізати купони, ні колекціонувати горезвісні «фішки». Замість цього Ви отримуєте одну з таких накопичувальних дисконтних карток:


Також у КУЛДІМ діє програма «Сімейна». Варто лише захотіти, і в комплект до основної картки Ви отримуєте додаткову картку (одну або кілька), якою зможуть користуватися ваші рідні. Знижки за додатковими картками надаються відповідно до типу основної.

Kарта «Classic»

вручається покупцеві під час здійснення покупки на суму від 500 гривен, після чого Ви отримуєте право купувати зі знижкою у відділах:

«Гастрономія» — 3%,

«Алкоголь» — 3%,

«Кулінарія» — 5 %;

Карта «Elite»

цю картку Ви отримуєте після накопичення суми покупок у розмірі 15000 гривен, після чого зможете користуватися знижкою на покупки у відділах:

«Гастрономія» — 5%,

«Алкоголь» — 3%,

«Кулінарія» — 10%;

Карта «VIP»

картку VIP Вам вручать після того, як сума ваших покупок перевищить 50000 гривень. З нею Ви маєте право на знижку у відділах:

«Гастрономія» — 5%,

«Алкоголь» — 5%,

«Кулінарія» — 15%