Літо — це час, коли хочеться насолоджуватися легкими освіжаючими напоями, і вино не є винятком.
Читати далі →

Асортимент магазину Кулдім поповнився природною та корисною новинкою — мінеральною лікувально столовою водою Aqua Миргород DETOX.
Читати далі →

Поспішаємо повідомити, що КУЛДІМ отримав сертифікат HACCP. 
Читати далі →

Підписуйтеся на Кулінарний дім "ІБІС" в Instagram — отримуйте знижку в 25% на страви та десерти.
Читати далі →

Завітайте до нашого магазину 31 липня з 11:00 до 21:00 —   пригостимо келихом ігристого. 
Читати далі →

До речі, про святковий настрій. Його у нас заведено супроводжувати чимось алкогольним. І якщо на вашому святі ціль — відчути чарівність смаку м’яса, а не алкоголю, то потрібно пам’ятати, що страви з дичини варто запивати червоним сухим вином.
Читати далі →

Трофейні ріжки на медальйоні, що залишились вам на пам’ять, звичайно, важливі. Однак, не скуштувавши плодів свого полювання сповна, ви не пізнаєте його істинний сенс.
Читати далі →

Зазвичай, коли мова йде про кабанятину, її заведено порівнювати зі свининою. Вони справді схожі. Однак між ними існують і суттєві відмінності. Про це і поговоримо.
Читати далі →

Кулінарний дім «ІБІС» проводить безпрограшну лотерею на День святого Валентина. Адже ми знаємо, що найбільш популярні подарунки в цей день — це солодощі, які приємно не тільки дарувати, але й отримувати.
Читати далі →

У Кулінарному домі «ІБІС» готують зірки! Відома співачка Анастасія Приходько приготувала салат з нашим досвідченим шеф-кухарем Андрієм. Процес приготування тривав всього декілька хвилин, а сам результат дуже сподобався зірці. “Ой, як смачно, я не можу. Все, в мене є новий салат”, — прокоментувала Анастасія.
Читати далі →