Сучасну людину не здивувати смачною їжею. У її розпорядженні ресторани, що пропонують кухні будь-яких народів світу, кулінарні інгредієнти з усіх кінців земної кулі, а інтернет надасть як різноманітні рецепти, так і відгуки гурманів. Але є особлива категорія страв, з якою переважна більшість знайома тільки з чуток. Це страви з дичини.
І навіть незважаючи на те, що організоване полювання стає дедалі популярнішим, його результати все ще доступні дуже обмеженому колу людей — переважно, досвідченим мисливцям. Так, принаймні, було до тих пір, поки не з'явився Кулінарний дім «ІБІС» — абсолютно унікальний магазин, що спеціалізується якраз на дичині.


В нашому асортименті є м'ясо оленя, кабана, козулі, але й свіжа риба та птиця, окрім цього є величезна кількість інших продуктів та страв авторської кухні.
Ми співпрацюємо з перевіреними та надійними постачальниками як української, так і закордонної продукції. Так що на наших полицях ви завжди знайдете виключно якісний і свіжий товар. А для любителів — ще й вишукані сири, м'ясні делікатеси та елітний алкоголь, які імпортуються з закордону спеціально під наше замовлення.

Що стосується страв авторської кухні, то вам необхідно знати, що девіз кулінарного дому «ІБІС» — «Їжа гарного самопочуття!». І натуральні продукти відмінно допомагають йому слідувати. Однак однієї натуральності недостатньо — потрібен ще й чудовий смак. І тут за справу береться наша команда кулінарів. Вони постійно вдосконалюють рецептуру, знаходять нові поєднання смаків і запахів, регулярно вводять в асортимент різні новинки. І незважаючи на те, що «ІБІС» працює з 2007 року, встановлена висока планка якості страв тільки підвищувалася. І не важливо, йде мова про звичайний салат, багатокомпонентний м'ясний рулет або про унікальний авторський десерт.
Усі продукти, які використовуємо для виготовлення страв, є абсолютно натуральними, не містять барвників або підсилювачів смаку, а також — проходять жорсткий контроль якості.

Хорошому самопочуттю також сприяє високий контроль якості готової продукції, регулярні медогляди всього персоналу та наявність у кожного нашого працівника санітарної книжки. Адже їхнє здоров'я — гарантія того, що наші страви принесуть хороше самопочуття і вам.
Однак не турбуйтесь — якщо ви не можете відвідати Кулінарний дім «ІБІС» особисто — ви завжди можете скористатись нашою доставкою. Цілодобовий прийом замовлень, з 10:00 до 22:00 — безпечна доставка нашими кур'єрами на автомобілях, а з 22:00 до 10:00 — відправка за допомогою служби таксі. Ну і, звичайно ж, цілодобова можливість самовивозу.
Купуючи в Кулінарному домі «ІБІС», ви не тільки отримуєте смачну та якісну їжу ресторанного рівня, але й серйозно економите час і сили. І що найважливіше — анітрохи не ризикуєте своїм здоров'ям, а, навпаки, маєте всі шанси серйозно його зміцнити.